Browsing all articles tagged with Plywood Kalıp Ayırıcı (extra)

Kalıp Yagı nedir

Posted Posted by memet in Ürünler     Comments No comments
Ağu
18

Kalıp Yağı Nedir. Nasıl Kullanılır

Kalıp yagı Beton ile kalıp arasına uygulanan. Düzgün yüzeyli beton elde etmek, beton erozyonunu azalatmak ve kalıbın betondan kolayca ayrılmasını saglamak maksadıyla beton ile kalıp arasında ince bir tabaka olarak uygulanan birkaç farklı çeşidi bulunan bir çeşit yağdır.

kullanmadan önce:

Kalıp Yağı Beton dökmeden hemen önce Uygulanır. Kalıbın Beton Dökülecek yüzeyin temiz olması düzgün yüzeyli beton elde edilmesi ve kalıbın betondan kolayca ayrılması için çok önemlidir.

Kalıp Yagı beton ile Kalıp arasında çok ince bir tabaka oluşturur. Bu sayede düzgün ve pürüzsüz yüzeyli Beton elde edilir.

Kalıp yagı Beton döküm öncesi Ahşap, çelik, Plywood, plastik vs. gibi kalıpların beton dökülecegi yüzeye uygulanırlar. kullanılacak kalıba uygun kalıp yağının doğru secilmesi gerekmektedir. Satın almış olduğunuz Kalıp yagı nın varsa kullanma talimatına veya satıcı firma talimatlarına uyunuz .

Kalıp yağı her biri kendine has özelliklerde olan kalıba göre üretilmektedir firmamız kalıp yağlarını kullanmadan önce  satış temsilcinize danışmanızda büyük yarar vardır.

Plywood Kalıp Ayırıcı (extra),

Plywood Kalıp Ayırıcı (süt beyaz)

Kullanıma Hazır Çelik Kalıp Ayırıcı

Kalıp yağlarımızdan birkaçıdır.

Kalıp yagı kullanımı, ürün çeşitleri ve özellikleri hakkında Detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızda adres ve telefonlar mevcut kontak kurarak bilgi de alabilirsiniz.

Ankara da kalıp yagı hizmeti vermekteyiz. Kalıp yağı veya Yağları hakkında her türlü soru ve sorunlarınızı formu doldurarak gönderin saglıklı geri dönüş yapabilmemiz için isim adres telefon gibi bilgileri eksiksiz doldurunuz. Kalıp yagı çeşidi ve özelligini belirtmeyi unutmayınız.